قوانین و مقررات

توافق نامه همکاری با ipdemy.com

هدف ipdemy.com از نگارش و تنظیم این توافق نامه، تعیین اصول همکاری جهت تداوم خدمات رسانی و تعامل با مخاطبان می باشد. بنابر این تمام موارد و قوانین پیش رو به جهت تکریم حقوق و تضمین شرایط رضایتمندی کاربران گرامی این مجموعه تقدیم شما می گردد.


1-1- تمامی قوانین و شرایط همکاری با ipdemy.com علاوه بر موارد مندرج در این توافق نامه، تابع شرایط و قوانین مراجع قضایی و ذی صلاح جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین پلیس فتا و کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه که در نشانی https://internet.ir/law.html ثبت شده است، می باشد.

2-1- کاربران موظف به درج اطلاعات صحیح، دقیق و کامل نام، نام خانوادگی، آدرس، کدپستی، شماره ثابت، شماره همراه و ایمیل هنگام تکمیل فرم ثبت نام ناحیه کاربری ipdemy.com بوده و همچنین در تمام مدت زمان همکاری با ipdemy.com ، در صورت تغییر هر یک از اطلاعات وارد شده، اطلاعات حساب کاربری خود را به روز رسانی و اصلاح خواهند نمود.

3-1- ipdemy.com به منظور احراز هویت کاربران، در اولین سفارش کاربر و یا بازه های زمانی متفاوت نسبت به تماس و یا تأیید هویت کاربر اقدام می نماید که در صورتی که کاربر قادر به تأیید هویت خود بر اساس مستندات درخواستی ipdemy.com نباشد، ipdemy.com هیچ مسئولیتی در خصوص تحویل و یا ارائه خدمات حتی در صورت پرداخت هزینه خدمات توسط کاربر نخواهد داشت.

4-1- کاربر موظف است ایمیل، شماره تماس و یا سایر اطلاعات خود را از طریق راهکارهای تعبیه شده توسط ipdemy.com تأیید نماید و در غیراینصورت امکان دسترسی به هیچ از خدمات خود را نخواهد داشت.

5-1- اطلاع رسانی از یکی از راه های ارتباطی تماس تلفنی، ایمیل، نامه، اطلاعیه های ناحیه کاربری و… بر اساس اطلاعات مندرج در حساب کاربری به منزله سلب مسئولیت از ipdemy.com می باشد و در صورتی که به دلیل عدم صحت، دقت، دسترسی و…، کاربر اطلاعیه های اعلام شده را دریافت نفرماید، مسئولیت آن بر عهده کاربر می باشد و ipdemy.com مسئولیت اطلاع رسانی و یا خدمات رسانی از سایر راه ها را بر عهده نخواهد داشت.

6-1- امکانات، شرایط و کیفیت هر یک از خدمات میزبانی مطابق موارد مذکور در مراحل فروش و ثبت سفارش می باشد و در صورت تغییر هر یک از آن ها، ipdemy.com امکانات و تغییرات جدید را توسط یکی از راه های ارتباطی به اطلاع کاربران خواهد رساند.

7-1- هنگام برقراری ارتباط از طریق بخش تیکت ناحیه کاربری و به منظور رفع مشکلات حرفه ای و تخصصی خدمات، طرفین مکاتبه هنگام نگارش و برقراری ارتباط حتماً حفظ احترام نموده و اصول و آداب مکاتبه را رعایت خواهند نمود و در غیر اینصورت طرف مقابل ملزم به ادامه مکاتبه نخواهد بود.

1-2- یکی از اهداف اصلی ipdemy.com ، ایجاد بستری امن و پایدار در زمینه خدمات میزبانی وب در کشور می باشد بنابر این هرگونه سوءاستفاده از خدمات و امکانات ارائه شده توسط ipdemy.com به منظور کاربری های Phishing، انواع حملات امنیتی، عبور و یا ایجاد تداخل در قوانین ملی جمهوری اسلامی ایران، پلیس فتا و جرایم رایانه ای، سعی در نفوذ و یا سرقت اطلاعات و… ممنوع و غیرمجاز تلقی می شود و مسئولیت حقوقی آن بر عهده کاربر می باشد.

2-2- استفاده از خدمات و امکانات ارائه شده توسط ipdemy.com به منظور میزبانی، اشتراک گذاری و یا انتقال هرگونه محتوای مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران غیرمجاز بوده و مسئولیت حقوقی آن بر عهده کاربر می باشد.

3-2- رعایت اصول و قوانین حقوق کپی رایت نسبت به مواردی که شامل قوانین کپی رایت می باشند الزامی می باشد و در صورت شکایت نسبت به نقض قوانین کپی رایت، ipdemy.com به عنوان مرجع قضاوت می تواند اقدام به پیگیری امور نماید.

4-2- ipdemy.com موظف است نسبت به حفظ اطلاعات شخصی و حریم خصوصی کاربران خود اعم از اطلاعات شخصی مندرج در ناحیه کاربری و اطلاعات محتوای میزبانی شده حفاظت نموده و از افشای آن به غیر و یا سوء استفاده از آن جلوگیری نماید.

5-2- کاربر نیز موظف است نسبت به حفظ اطلاعات ورود به ناحیه کاربری خود در ipdemy.com ، ایمیل های دریافتی، نام کاربری و رمز عبور خدمات میزبانی وب خود و… اقدام نموده و از قرار دادن اطلاعات خصوصی و امنیتی مرتبط، با افراد غیر پرهیز نماید.

6-2- افرادی که به عنوان رابط در ناحیه کاربری اعضای ipdemy.com تعریف می شوند رسماً به عنوان یکی از صاحبان امتیاز آن اکانت محسوب می گردند بنابراین مسئولیت انجام هرگونه درخواست پشتیبانی، فنی، لغو، تغییر یا ویرایش اطلاعات کاربری و… در این خصوص بر عهده کاربران خواهد بود و کاربران گرامی موظف هستند تنها دسترسی افرادی را به عنوان رابط حساب کاربری خود تعریف نمایند که اعتماد کامل نسبت به رعایت حقوق و اصول صاحب امتیاز حساب کاربری توسط شخص ثالث دارند.

7-2- امنیت حریم خصوصی کاربران و محتوای میزبانی شده توسط ipdemy.com فراهم خواهد شد اما بخش دیگر امنیت مربوط به اصول طراحی، کدنویسی و پیاده سازی وب سایت و یا محتوای میزبانی شده می باشد که با توجه به حوزه تخصص و دسترسی، از حوزه وظایف ارائه دهنده خدمات میزبانی خارج می باشد و مسئولیت و عواقب موارد مربوط به آن بر عهده کاربر می باشد.

8-2- کاربران ipdemy.com مجاز به اجاره، ارائه، فروش و… خدمات تهیه شده را به هیچ یک از اشخاص حقیقی و یا حقوقی سوم شخص دیگر ندارند و در صورت مشاهده این قبیل تخلفات ipdemy.com می تواند بدون هیچ تذکر قبلی و استرداد مبلغ، ارائه خدمات کاربر مذکور و یا سوم شخص را متوقف، تعلیق و در صورت نیاز حذف نماید.

9-2- کاربران خدمات میزبانی وب موظف هستند پیش از بارگذاری اطلاعات، از صحت امنیت و هویت اطلاعاتی که بر روی سرورها و بسترهای اطلاعاتی که در اختیار آن ها قرار داده می شود اطمینان خاطر حاصل فرمایند و در غیر اینصورت در صورت مشاهده یا گزارش هرگونه مورد متناقض اعم از شناسایی فایل ها به عنوان فایل های ناامن، آسیب پذیر، مشکوک و… توسط نرم افزارهای امنیتی بر روی سرورها، اطلاع رسانی دیتاسنتر یا مرجع ثالث صاحب امتیاز، گزارش تخلف، نقض قوانین کپی رایت و…، ipdemy.com می تواند بدون ارائه نسخه بک آپ، استرداد مبلغ و تعهد برای بازگردانی اطلاعات، خدمات را تعلیق و در صورت نیاز اطلاعات را بر اساس تشخیص حذف نماید.

10-2- در صورتی که کاربر به هر دلیلی هیچ راهکاری برای دسترسی به اطلاعات حساب کاربری خود نداشته باشد، ipdemy.com تنها بر اساس مستندات معتبر مورد نیاز خود، متناسب با نوع حساب کاربری و با مسئولیت اطلاعات مالک جدید حساب کاربری می تواند تمهیدات لازم جهت دسترسی مجدد به حساب کاربری توسط اطلاعات فرد جدید را فراهم نماید.

1-3- نسخه های پشتیبان تهیه شده توسط ipdemy.com مطابق کمیت و کیفیت مذکور هنگام فروش و یا اطلاع رسانی های هر یک از خدمات میزبانی صورت خواهد پذیرفت و تنها آخرین نسخه پشتیبان نگهداری خواهد شد، بنابر این در صورتی که کاربر نیاز به نسخه پشتیبان از اطلاعات در زمانی متفاوت از آخرین نسخه تهیه شده طبق بازه های زمانی اعلام شده داشته باشد ارائه آن توسط ipdemy.com امکان پذیر نمی باشد.

2-3- ipdemy.com مطابق شرایط مندرج در صفحه فروش و یا اطلاع رسانی های هر یک از خدمات میزبانی و البته در صورت اعلام خدمات تهیه نسخه پشتیبان، در بازه های زمانی مشخص و با کیفیت و کمیت مذکور نسبت به انجام امور مربوطه اقدام خواهد نمود اما به دلیل محدودیت ها و شرایط موجود و معین مانند احتمال تجاوز از منابع مصرف فضا، ترافیک ماهانه، حافظه موقت و پردازشگر سرور، مشغول بودن دیتابیس و یا خدمات سرور به دلیل فعالیت های سایت ها و… و با توجه به سیستم خودکار انجام این فرآیند، ممکن است فرآیند تهیه نسخه پشتیبان با موفقیت انجام نگردد، بنابر این کاربر موظف است در بازه های زمانی مشخص و پس از انجام تغییرات اساسی و مهم، شخصاً اقدام به تهیه نسخه پشتیبان، دانلود و نگهداری آن در محیطی ایمن و مستقل نماید.

3-3- در صورتی که پیش از خرید در امکانات پلن خدمات میزبانی وب که در ipdemy.com ارائه می شوند، خدمات ارزش افزوده مرتبطی به صورت رایگان معرفی شده باشد شامل هزینه اضافه نخواهد شد اما در صورتی که برای تهیه خدمات ارزش افزوده ای مانند دسترسی KVM، و یا افزایش منابع سخت افزاری سرور اختصاصی در مواردی خاص و… به هر دلیلی مرجع سوم شخصی برای ارائه آن اقدام به دریافت هزینه اضافه نماید، کاربر نیز در صورت نیاز به آن خدمات موظف به پرداخت هزینه اضافه بابت آن خدمات ارزش افزوده خواهد بود.

4-3- نسخه پشتیبان از خدماتی که از تاریخ سررسید آن ها گذشته است و یا از شرایط مجاز مصرف فضا، پهنای باند و سایر منابع گذر کرده اند تهیه نخواهد شد و خدمات مذکور مشمول خدمات تهیه نسخه پشتیبان نمی باشند.

5-3- در صورتی که خدمات ارزش افزوده به صورت ویژه هر خدمت خاص (مدیریت سرور، بهینه سازی، بک آپ و…) تهیه نشده باشد، مسئولیت مدیریت، تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات و… از خدمات بر عهده کاربر می باشد.

6-3- هدایای باشگاه مشتریان، کدهای تخفیف، پیشنهادات ویژه یا مناسبتی و… همگی از خدمات ارزش افزوده مجموعه ipdemy.com می باشند بنابر این ipdemy.com می تواند در بازه های زمانی متفاوت متناسب با تغییر شرایط و… نسبت به لغو و یا ویرایش موارد مذکور اقدام نماید و مسئولیتی در خصوص استمرار و یا حفظ سیستم قبلی بر عهده ipdemy.com نمی باشد.

7-3- امتیازات باشگاه مشتریان، کد تخفیف و… مختص خدمات معین و از پیش تعریف شده واحد فروش می باشد و پلن های اختصاصی و… مشمول این خدمات نمی باشند.

8-3- در صورتی که هدایای باشگاه مشتریان، کدهای تخفیف، پیشنهادات ویژه و… به صورت موجودی به حساب کاربران عزیز افزوده گردد، قابل استرداد به صورت نقدی و دریافت معادل آن نخواهند بود و موجودی های از جنس مذکور، صرفاً هدیه و قابل استفاده برای سفارش یا تمدید خدمات ipdemy.com می باشد.

9-3- خدمات ارزش افزوده، هدایا، کدهای تخفیف، پیشنهادات ویژه و قوانین ipdemy.com به منظور تکریم کاربر و تسهیل ارائه خدمات تنظیم گردیده و ارائه می شوند بنابر این در صورتی که فردی از هر طریقی نسبت به سوء استفاده از موارد مذکور اقدام نماید، ipdemy.com می تواند بر اساس تشخیص و شناسایی فرد خاطی هدایا یا خدماتی که به وی تعلق می گیرد را سلب نموده و نسبت به عدم ارائه سایر هدایا و…، تعلیق خدمات و قطع همکاری با وی اقدام نماید و از آن پس مسئولیتی بر عهده ipdemy.com نخواهد بود.

1-4- به صورت پیشفرض مدیریت تمام خدمات سرور مجازی، اختصاصی و… بر عهده کاربر می باشد و خدمات پشتیبانی سرورها به صورت پیشفرض تنها شامل نصب و راه اندازی اولیه سیستم عامل و سرور بوده و سایر موارد مربوط به کاربری سرور و… بر عهده کاربر می باشد.

2-4- به صورت پیشفرض تنها موارد مربوط به زیرساخت سرور، منابع سخت افزاری، شبکه و پهنای باند سرور شامل خدمات پشیبانی سرورها می گردد و سایر موارد در صورت تهیه خدمات مدیریت سرور و در حوزه کیفیت خدمات مذکورات بررسی و پیگیری خواهد شد.

3-4- در صورتی که کاربری اقدام به تهیه خدمات سرور اختصاصی یا ابری نماید و سپس با استفاده از مجازی ساز، ماشین های مجازی در سرور تهیه شده ایجاد نماید پشتیبانی ماشین های مجازی زیرمجموعه بر عهده کاربر گرامی خواهد بود.

4-4- خدمات بک آپ مستقل از خدمات مدیریت سرور می باشد بنابر این حتی در صورت تهیه خدمات مدیریت سرور، در صورتی که باز هم به هر دلیلی اعم از تغییرات کاربر، مشکلات سیستمی و… اطلاعات سرور حذف و یا مخدوش گردد، مسئولیتی در خصوص امنیت اطلاعات سرور و یا بازگردانی بک آپ بر عهده ipdemy.com نخواهد بود.

5-4- کاربر موظف است مطابق سایر قوانین و شرایط همکاری همواره بک آپ از آخرین نسخه تغییرات فایل ها یا بانک اطلاعاتی خود در سرور داشته باشد تا در صورت بروز مشکلات احتمالی و نیاز به نصب و تنظیمات مجدد و… آخرین نسخه اطلاعات در محیطی دیگر موجود و قابل بازیابی باشد.

1-6- صورتحساب مربوط به هر یک از خدمات ارائه شده توسط ipdemy.com پیش از زمان سررسید آن به صورت آنلاین صادر، در ناحیه کاربری نمایش و از طریق یکی از راه های ارتباطی به کاربر اطلاع رسانی خواهد شد و کاربر موظف است پیش از این موعد سررسید، نسبت به پرداخت آن از طریق هر یک از راه های پرداخت آنلاین، واریز به حساب، درگاه های تلفن و… اقدام نماید.

2-6- در صورتی که پرداخت صورتحساب های هر یک از خدمات از راه های پرداخت آفلاین و… صورت پذیرد، پرداخت صورتحساب به منزله ثبت فیش با اطلاعات کد پیگیری و… صحیح و دقیق و تأیید نهایی پرداخت صورتحساب مربوطه می باشد.

3-6- در صورتی که صورتحساب مربوط به یکی از خدمات تا موعد سررسید آن پرداخت نگردد، ipdemy.com موظف به نگهداری اطلاعات میزبانی شده و یا مرتبط با آن خدمات تنها مطابق ایمیل ها و سایر اطلاع رسانی های قبلی آن خدمات می باشد و عدم پرداخت صورتحساب تا تاریخ سررسید به منزله رضایت کاربر نسبت به حذف تمام محتویات مرتبط با آن خدمات می باشد.

4-6- تعرفه های درج شده برای هر یک از خدمات در مراحل سفارش و یا پیش فاکتور و صورتحساب های مرتبط، بر اساس شرایط زمان سفارش می باشد و متناسب با شرایط اقتصادی، تورم و نوسانات ارز تغییرپذیر می باشد، بنابر این ممکن است مبلغ تمدید هر یک از خدمات خصوصاً خدماتی که به نوعی وابسته به نوسانات ارز هستند، متناسب با شرایط، افزایش و یا کاهش داشته باشند.

5-6- تعرفه های مربوط به زمان فروش های ویژه و کدهای تخفیف مناسبتی و… بر اساس شرایط مذکور برای آن فروش ویژه و یا کد تخفیف محاسبه می گردند و در صورتی که شرایط برای خرید اولیه صادر گردیده باشد، هزینه تمدید و… بر اساس تعرفه های اصلی خدمات محاسبه خواهند شد.

6-6- بازه های زمانی مربوط به فروش خدمات مانند دوره ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، سالانه و… بر اساس تاریخ میلادی و در زمان خاصی از روز طبق تنظیمات اتوماسیون سیستم محاسبه می شوند بنابر این ممکن است به دلایل متفاوت مانند تفاوت تعداد روزهای ماه، زمان اجرای فرآیند خودکار تعلیق خدمات و… بازه زمانی که سرویس در دسترس کاربر می باشد با بازه زمانی خریداری شده به صورت دقیق همخوانی نداشته باشد و این زمان اندکی کمتر باشد و این مورد پیش از خرید با پذیرش گزینه (مطالعه و پذیرش قوانین) به کاربر اطلاع رسانی شده است.

7-6- مطابق تذکر هنگام افزودن وجه و شارژ حساب کاربری، مبالغ شارژ حساب کاربران به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد.

1-7- بر اساس این قانون، ipdemy.com موظف است در صورت درخواست کاربر در مدت زمان 7 روز از زمان پرداخت صورتحساب، تمام مبلغ اخذشده بابت هر یک از خدمات مشمول این قانون را به صورت کامل و بدون هیچ قید و شرطی به کاربر مسترد نماید.

2-7- قوانین بازگشت وجه تنها شامل خدماتی مانند هاست اشتراکی، سرور مجازی و… می شود که هنگام سفارش این ویژگی برای آنها ذکر گردیده است.

3-7- استرداد وجه به معنای واریز نمودن وجه اخذ شده به حساب بانکی کاربر و یا حساب کاربری او در سایت ipdemy.com می باشد و بر اساس انتخاب کاربر استرداد صورت خواهد پذیرفت.

4-7- آی پی اضافه، لایسنس کنترل پنل، سرورهای اختصاصی داخل و خارج کشور و مواردی که منجر به پرداخت های ارزی غیرقابل استرداد از سمت ipdemy.com می شود، مشمول قوانین بازگشت وجه نمی شوند.

5-7- کاربر موظف است هنگام اعلام درخواست خود مبنی بر استرداد وجه پرداخت شده، عیناً اطلاعات کارت یا حساب مبدأ هنگام پرداخت به این مجموعه را اعلام نماید و در صورتی که فردی اطلاعات حساب، شماره کارت و… متفاوت با اطلاعات حساب یا کارت استفاده شده هنگام پرداخت مبلغ به ipdemy.com اعلام نماید، ipdemy.com به منظور پرهیز از بروز مشکلات قانونی و… می تواند از استرداد مبلغ مذکور خودداری نماید و یا در صورت استرداد مبلغ، مسئولیتی در خصوص تراکنش و مبلغ مذکور بر عهده ipdemy.com نخواهد بود.

6-7- در صورتی که فردی از طرق مختلف نسبت به سوء استفاده از قانون بازگشت وجه و ایجاد اختلال در فرآیند کاری ipdemy.com اقدام نماید، واحد امور حقوقی ipdemy.com می تواند مورد را بررسی، پیگیری و به اقتضای مورد عمل نماید.

1-8- تمام خدمات ارائه شده توسط ipdemy.com به منظور میزبانی خدمات وب سایت، نرم افزارهای تحت وب، پورتال های فروشگاهی، شرکتی، سازمانی و… ارائه گردیده است بنابر این هرگونه استفاده از این خدمات به منظور کاربری های غیرقانونی، متناقض با قوانین ملی و یا کاربری های خاص مانند ایمیل مارکتینگ، گیم سرور و یا آپلودسنتر مطلقاً ممنوع می باشد و در صورت نیاز به هر کاربری خاص باید حتماً پیش از سفارش رسماً و به صورت مکتوب با کارشناسان مجموعه هماهنگ گردد.

2-8- قوانین خاص هر یک از خدمات نیز به صورت جداگانه در سایت اصلی و ناحیه کاربری مطرح گردیده است، شامل این توافق نامه می باشند و مطابق شرایط و موارد مذکور ویژه هر یک از خدمات خواهد بود.

3-8- ipdemy.com در خصوص بروز حوادث غیرمترقبه و یا غیرقابل پیش بینی مانند زلزله، سیل، طوفان، آتش سوزی، مشکلات ناشی از بروز تداخل در سیستم های پیش نیاز و یا بسترهای ملی، انتقال ارز، تحریم و قطع همکاری شرکت ها و مؤسسات خارج کشور و… که ممکن است موجب ایجاد تداخل در ارائه خدمات گردد مسئولیتی بر عهده ندارد بنابر این کاربر موظف است در بازه های زمانی معین نسبت به تهیه نسخه پشتیبان و نگهداری آن در سیستم محلی (Local) خود اقدام نماید تا در مواقع ضروری قابل استفاده باشد.

4-8- در صورت تغییر هر یک از موارد این توافق نامه و یا به روزرسانی آن، نسخه جدید در سایت قابل مشاهده خواهد بود که تمام اصلاحیات و موارد جدید نگاشته شده در این توافق نامه هنگام استناد به آن معتبر می باشد و کاربر موظف است در بازه های زمانی معین و هنگام تمدید خدمات خود حتماً این توافق نامه و به روزرسانی های آن را مطالعه نماید تا به صورت آگاهانه نسبت به پذیرش و عمل به این توافق نامه متعهد گردد.

5-8- مالکیت، مدیریت و حقوق بسترهای سخت افزاری، نرم افزاری و خدمات ارزش افزوده ارائه خدمات در ipdemy.com از جمله IP های تخصیص یافته به خدمات هاست اشتراکی، سرورهای مجازی و اختصاصی کاربران متعلق به ipdemycom می باشد و ipdemy.com حداکثر سعی خود برای پایداری و استمرار این خدمات خواهد نمود اما در مواقع ضروری، ipdemy.com پس از اطلاع رسانی به کاربران می تواند موارد مذکور و از جمله IP های تخصیص یافته را تغییر دهد و یا جابه جا نماید.

6-8- عدم رعایت هر یک موارد مذکور در این توافق نامه و سایر موارد مذکور سایت و ناحیه کاربری، به منزله سلب مسئولیت خدمات رسانی، اطلاع رسانی و رفع الزام انجام سایر موارد توافق نامه توسط ipdemy.com خواهد بود و در صورتی که کاربر هر یک از موارد مذکور را نقض نماید و یا نسبت به انجام آن با کارشناسان مجموعه همکاری ننماید، ipdemy.com می تواند تا زمان رفع موارد، خدمات را معلق و مسدود نماید.

7-8- در صورت بروز هرگونه اختلاف و یا مشکل در امور مذکور، مخاطب یا کاربر عزیز می تواند با واحد امور حقوقی ipdemy.com و از طریق بخش تیکت در ناحیه کاربری مورد را بررسی، پیگیری و رفع نماید.

8-8- همچنین در صورت وجود هرگونه اختلاف می توانند به داور مورد اعتماد طرفین که در مرحله اول هیئت مدیره ipdemy.com می باشد مراجعه نمایند و در صورت باقی ماندن اختلاف به نماینده صنف و سپس مراجع ذی صلاح مراجعه نمایند.

آخرین به روزرسانی: اسفند ماه سال 1397 هجری شمسی